261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Marimex Vločkovač 1 l

Marimex Vločkovač 1 l

Přípravek slouží k odstranění mechanických nečistot a zákalů ve vodě.

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 39

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Lukáš Hájek Datum:20.7.2022 18:19

Předávkování

Dobrý den,
dá se nějak rychle a efektivně zredukovat množství vločkovače? Malinko jsem se unáhlil s množstvím... Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:20.7.2022 22:19

Re: Předávkování

Dobrý den, zákal se odstraní až ve chvíli, když se přebytečný vločkovač vysráží s mechanickými nečistotami. Při předávkování je tedy paradoxně nutné bazén úmyslně zašpinit.
Autor:Lukas Datum:6.7.2021 12:15

Kdy mužů používat bazén po aplikaci vlockovAce

Dobrý den aplikoval jsem vlockovac ale nikde jsem se nedočetl po jaké době mohu bazén oper používat ??
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.7.2021 08:14

Re: Kdy mužů používat bazén po aplikaci vlockovAce

Dobrý den, doporučujeme používat bazén poté, co vysajete nečistoty shluklé díky vločkovači na dně bazénu. Pokud byste bazén použili dříve, zbytečně rozvíříte již shluklé nečistoty.

Autor:Marcel Datum:13.7.2020 20:45

lze použít s chloršok jednorázově v kombinaci se salinátorem?

Dobrý den, je možné v případě používání salinátoru a filtrace ProStar s kuličkami (ne pískem) jednorázově použít Chlóršok, když je voda zelená? Vadí přidání jiného chloru při používání salinátoru v tomto mimořádném stavu. Voda byla v pohodě, ale po ne moc kvalitním vysávání se řasy rozvířili a zabarvili vodu. Už filtruji a používám salinátor dlouho a ne se zakalené vody zbavit. Je to otázka spíše pro vločkovač či větší dávku chloru? Děkuji za odpověď.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:14.7.2020 09:53

Re: lze použít s chloršok jednorázově v kombinaci se salinátorem?

Dobrý den, samozřejmě, chlor šok je možné používat, i když používáte solinátor.

Autor:KATEŘINA Datum:9.7.2020 17:57

Vločky na dně

Dobrý den, vločky se krásně vyvločkovali a klesly ke dnu, ale jak na odstranění povlaku na dně, aby se voda nezakalila. Vločkovač používáme ve vyrivce Mspa. Děkuji za odpověď
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.7.2020 08:40

Re: Vločky na dně

Dobrý den,. nečistoty by měla zachytit kartušová filtrace. Případně můžete zkusit dát do bazénu zahradní hadici a vločky postupně vysát samospádem vody (tzn. natáhnete vodu do hadice a položením níže, než je  spodní strana vířivky dojde k samovytékání vody a nasávání nečistot do hadice).

Autor:Ilona Datum:15.6.2020 14:48

Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, Vaše doporučení ohledně vysávání do odpadu vcelku pomohlo. Ale nejvíce zabrala vločkovací tableta 2v1 od Vás, kterou jsem objednávala minulý týden. Opravdu velká spokojenost !!
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.6.2020 16:30

Re: Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, děkujeme. Jsme rádi že vám naše přípravky pomohly.

Autor:Ilona Datum:8.6.2020 16:24

Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, doporučili jste nám vysávat přímo do odpadu. Jak se provádí vysávání přímo do odpadu ? Děkuji s tímto nemám přímo zkušenost.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:9.6.2020 11:36

Re: Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, nastavíte páku  na filtraci do polohy "Odpad". Voda nejde přes písek zpět do bazénu, ale vytéká do odpadní hadice z filtrace ven.

Autor:Ilona Datum:8.6.2020 14:33

Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, dno bazénu se nám pokrylo jemnym zluto-hnedym nepořádkem I přesto, že používáme filtraci, chemii a vysavač. Pokaždé, když vysáváme, tak voda, která se vrací zpět do bazénu tryskou to rozvířil do vody a už to nelze vysát. Voda se zakalí a pak po pár hodinach si to zase sedne zpet na dno bazénu. Mohli by jste nám prosím poradit co máme použít na odstraneni nečistoty ? Vlockova už jsem tam také dala, ale že by nějak extra pomohlo... děkuji moc
Autor:Shop Marimex.cz Datum:8.6.2020 14:40

Re: Jemný nepořádek v bazenu

Dobrý den, zřejmě se jedná o znečištění, které je tak jemné, že ho nezachytí ani filtrační písek. Doporučujeme vysávat přímo do odpadu. 

Autor:Martin Datum:1.5.2020 20:05

Vločkovač

V relativně čistém bazene se mi po použití modré skalice objevil povlak, který nejde vyčistit a po stěnách dělá bílí povlak, který při nabirani se rozpouští. Jde o mrtvé řasy nebo pyl? Pomůže na toto Vločkovač nebo něco jiného? Děkuji za odpověď
Autor:Shop Marimex.cz Datum:4.5.2020 11:40

Re: Vločkovač

Dobrý den, je nám líto, ale takto na dálku bohužel nedokážeme posoudit důvody znečištění bazénu. Děkujeme za pochopení.

Autor:Jirka Datum:8.8.2018 23:42

Hnědá voda

Odpověď na - hnědá voda.
Měl jsem stejný problém. Vločkovač pro 8 m3, nalil do bazénu a filtroval cca 24 hod. Voda se vyčistila a byla průzračná po 48 hodinách.
To je má zkušenost, používám bazénu na chatě již 16let. Vše může být různé dle složení Vaší vody !!??
Autor:Shop Marimex.cz Datum:10.8.2018 12:51

Re: Hnědá voda

Dobrý den, ano, složení vody může mít vliv při vyčištění bazénu.
Autor:Zdeňka Datum:16.7.2018 00:00

Dětský bazén

Dobrý den, mohu použít vločkovač na odstranění zákalu v dětském bazenu bez filtrace? Voda je mírně nazelenalá, má v sobě nějaké nečistoty, dvakrát použito Baby pool. Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:16.7.2018 11:48

Re: Dětský bazén

Dobrý den, pokud je bazén bez filtrace, nedoporučujeme používat vločkovač.  Nečistoty se usadí u dna a nepůjdou bez vysavače  odstranit. Pokud je voda znečištěná, doporučujeme ji vyměnit.
Autor:Ivana Datum:2.8.2017 12:12

vločkovač a koupání

Dobrý den, pokud naliji vločkovač do bazénu a zapnu filtraci, po jaké době je možné bazén použít ke koupání? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:2.8.2017 12:58

Re: vločkovač a koupání

Dobrý den, doporučujeme koupání po 24 hodinách.
Autor:Lida Kytlicova Datum:21.6.2017 11:35

vločkovač

Jak často se může používat vločkovač. Lze ho nalít přímo do bazénu?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:21.6.2017 12:03

Re: vločkovač

Dobrý den, vločkovač se používá v případě, že potřebujete vysrážet nečistoty ve vody.. Naleje se přímo do bazénu a doporučujeme nechat běže filtraci 24 hod.
Autor:Alena Pachal Datum:6.6.2017 19:17

vlockovac

mam v bazenu vodu z vrtu,bohuzel obsahuje vic zeleza a manganu,pri pouziti chemie na star mi voda uplne zhnedla.Mohu pouzit vlockovac,bude to neco platne? A jestli ano,jak dlouho nechat bazen o obsahu 6,8 m3 filtrovat pres piskovou filtraci.Dekuji za odpoved
Autor:Jiří Laburda Datum:7.6.2017 09:55

Re: vlockovac

Dobrý den, pokud je voda z vrtu nebo ze studny, doporučujeme použít  po napuštění přípravek Aquamar Studena Mineral-, který odstraní z vody minerály. Následně potom můžete použít klasickou bazénovou chemii. 
Pokud jste už bazén napustili, těžko se hnědá voda odstraní - můžete vyzkoušet použít zmíněný přípravek, zda ještě něco vysráží nebo ne. Pokud se to nepodaří, doporučujeme vodu vypustit a znovu napustit. 
Autor:Vik Datum:17.9.2016 11:25

Vločkovač do vířivky

Je možné použít tento vločkovač do vířivého bazenu - Intex Pure SPA ?
Autor:Jiří Haken Datum:19.9.2016 10:48

Re: Vločkovač do vířivky

Dobrý den, vločkovač použít můžete, ale čistota vody se tím příliš nezlepší. V závislosti na typu znečištění doporučujeme použít šokovou dávku chemie určené do vířivek a následně prodloužit dobu filtrování.
Autor:Ivan Puhač Datum:27.7.2016 15:52

Vločkovač

Jedná se o chemikálii nebo je možno použít i v zahradním rybníčku s rybami ?
Autor:Jiří Laburda Datum:28.7.2016 08:53

Re: Vločkovač

Dobrý den, vločkovač je určen do bazénů. O použití v jezírku bohužel není v návodu zmínka, proto bychom jeho použití zde nedoporučovali.
Autor:Dagmar Vyhlídalová Datum:22.7.2016 12:18

Vločkovač

Za jak dlouho se lze po aplikaci vločkovače koupat v bazénu?
Autor:Jiří Laburda Datum:22.7.2016 12:21

Re: Vločkovač

Dobrý den, záleží na tom, jak moc je voda znečištěná. Doporučujeme nalít do vody vločkovač a filtrovat 24 hodin,  následně použít bazénový vysavač a  podlahu bazénu vysát. Potom je možné se v bazénu koupat.
Autor:Matyáš Bajger Datum:13.8.2015 06:54

filtrace pro vločkovač

Prosím, lze vločkovač použít i pro kartušovou filtraci, nebo je určen je pro pískové? Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:13.8.2015 10:30

Re: filtrace pro vločkovač

Dobrý den, ano pro kartušovou filtraci lze vločkovač použít, ale je nutné častěji čistit kartuši.
Autor:Jiří Datum:21.7.2015 19:39

Kyslíková verze vločkovače

Dobrý den, je tento vločkovač vhodný i pro kyslíkovou chemii? V nabídce nemáte jiný.
Autor:Jiří Laburda Datum:22.7.2015 08:37

Re: Kyslíková verze vločkovače

Dobrý den, ano funguje i na kyslíkovou chemii.,
Autor:Jaroslav Hroch Datum:10.7.2015 11:46

vločkovač

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda můžu použít vločkovač v menším bazénu, kde nemám skimmer. Další můj dotaz je ohledně úpravy vody v bazénu. Každý rok se mi opakuje, že jakmile jsou delší dobu velká vedra, tak přesto, že mám filtraci Prostar4, kterou pravidelně zapínám několikrát za den a používám minitablety chlorové, najednou mi voda začne zelenat. Co byste mi doporučili? Proč tablety nestačí?
děkuji
s pozdravem
Jaroslav Hroch
Autor:Jiří Laburda Datum:10.7.2015 11:54

Re: vločkovač

Dobrý den, vločkovač můžete použít i u bazénu, kde skimmer není. Pokud vám voda zelené, bylo by dobré jednou za týden přidat přípravek Chlor šok na šokové zachlorování vody, který řasy zahubí. Případně pořídit UV lampu, která je v boji proti řasám hodně účinná.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení